CNC

CNC Freze Tezgah Operatörü

Bu eğitim, makine imalat sektöründe bilgisayar sayısal denetimli (CNC) freze tezgahlarında operatör olarak çalışmak isteyen bireylere yöneliktir. Eğitim kapsamında, FANUC işletim sistemli CNC freze tezgahlarında çalışabilecek sertifikalı “CNC Freze Tezgah Operatörü” nün yetiştirilmesi hedeflenmektedir.

Detaylı Bilgi : CNC Freze Tezgah Operatörü

 

CNC Freze Tezgah Programcısı

Bu eğitim, makine imalat sektöründe bilgisayar sayısal denetimli (CNC) freze tezgâhlarında programcı olarak çalışmak isteyen bireylere yöneliktir. Eğitim kapsamında, FANUC işletim sistemli CNC freze tezgâhlarında çalışabilecek sertifikalı “CNC Freze Tezgâh Programcısı” nın yetiştirilmesi hedeflenmektedir.

Detaylı Bilgi : CNC Freze Tezgah Programcısı

 

CNC Torna Operatörlüğü

Bu eğitim, makine imalat sektöründe bilgisayar sayısal denetimli (CNC) torna tezgâhlarında operatör olarak çalışmak isteyen bireylere yöneliktir. Eğitim kapsamında, FANUC işletim sistemli CNC torna tezgâhlarında çalışabilecek sertifikalı “CNC Torna Tezgâh Operatörü” nün yetiştirilmesi hedeflenmektedir.

Detaylı Bilgi : CNC Torna Operatörlüğü

 

CNC Torna Tezgahı Programcısı

Bu eğitim, makine imalat sektöründe bilgisayar sayısal denetimli (CNC) tornatezgâhlarındaprogramcı olarak çalışmak isteyen bireylere yöneliktir. Eğitim kapsamında, FANUC işletim sistemli CNC tornatezgâhlarında çalışabilecek sertifikalı “CNC Torna Tezgâhı Programcısı” nın yetiştirilmesi hedeflenmektedir.

Detaylı Bilgi : CNC Torna Tezgahı Programcısı

 

Başvuru için Tıklayınız..!